SIA Alfa metāls

Nerūsējošā tērauda un krāsaino metālu velmējumu un izstrādājumu tirdzniecība

Perforētas

Izmēri: Biezums līdz/ Толщина до/ Thickness up to - 7 mm

Marka: AISI 304, AISI 316 un citas/и другие/and other

Piedāvājam dažāda veida perforācijas dažādu marku, biezumu un izklājumu nerūsējošā tērauda auksti un karsti velmētām loksnēm. Vairumā perforētas loksnes piedāvājam no rūpnīcas, nelielos apmēros - tās iepriekš pasūtot.

MATERIĀLU MARKU PIELIETOJUMA APRAKSTS

300to marku austenīti ir visplašāk izmantotais nerūsējošā tērauda veids pasaulē. Tiem piemīt augsta pretkorozijas noturība, kā arī, tie ir skābju un karstumizturīgi. Galvenokārt nemagnētiski, bet iespējama arī neliela magnetizācijas pakāpe. Tos izmanto pārtikas, ķīmskās, sadzīves preču rūpniecībās, kuģniecībā, saldēšanas iekārtās, slimnīcu iekārtu un ķirurģisko instrumentu, kā arī sanitāro iekārtu ražošanā.

400to marku ferīti ir karstumizturīgi, bet tiem piemīt zema pretkorozijas noturība. Tos galvenokārt izmanto autoindustrijā, piemēram, izpūtēju ražošanā. Savukārt, ferītiem pievienojot oglekli, tie pārtop par martensītiem, tādējādi iegūstot augstu materiāla cietības pakāpi. Tiem piemīt iespaidīgas mehāniskās īpašības. Tos izmanto augstas kvalitātes virtuves nažu, ķirurģisko instrumentu, ieroču izgatavošanā.