Auksti un karsti velmētas

Auksti un karsti velmētas

Izmēri: Pieejami gan standarta izmēri, gan dažādi lokšņu atgriezumi. Griežam loksnes saskaņā ar jums nepieciešmajiem izmēriem. Biezums: 0.5 – 25.0 mm

Markas: AISI 304, AISI 316, AISI 201, AISI 253MA, 1.4828

Auksti velmētas nerūsējošā tērauda loksnes pieejamas slīpētas, slīpētas ar plēvi, pulētas, pulētas ar plēvi. Auksti un karsti velmētas loksnes pieejamas dažādos biezumos un izklājumos. Iespējama materiāla izmēra pielāgošana Jūsu vajadzībām.

 

MATERIĀLU MARKU PIELIETOJUMA APRAKSTS

300to marku austenīti ir visplašāk izmantotais nerūsējošā tērauda veids pasaulē. Tiem piemīt augsta pretkorozijas noturība, kā arī, tie ir skābju un karstumizturīgi. Galvenokārt nemagnētiski, bet iespējama arī neliela magnetizācijas pakāpe. Tos izmanto pārtikas, ķīmskās, sadzīves preču rūpniecībās, kuģniecībā, saldēšanas iekārtās, slimnīcu iekārtu un ķirurģisko instrumentu, kā arī sanitāro iekārtu ražošanā.

400to marku ferīti ir karstumizturīgi, bet tiem piemīt zema pretkorozijas noturība. Tos galvenokārt izmanto autoindustrijā, piemēram, izpūtēju ražošanā. Savukārt, ferītiem pievienojot oglekli, tie pārtop par martensītiem, tādējādi iegūstot augstu materiāla cietības pakāpi. Tiem piemīt iespaidīgas mehāniskās īpašības. Tos izmanto augstas kvalitātes virtuves nažu, ķirurģisko instrumentu, ieroču izgatavošanā.