L-Profili

L-Profili

Izmēri: Dažādi/Разные/Various

Marka: AISI 304/ AISI 316

Piedāvājam dažādu izmēru un marku nerūsējošā tērauda L-profilus. Iespējama materiāla izmēra pielāgošana Jūsu vajadzībām. Citas austenītu metālu markas, kā arī, ar citu virsmas apstrādi, ja to patreiz nav mūsu noliktavā, ir pieejamas, tās iepriekš pasūtot.

MATERIĀLU MARKU PIELIETOJUMA APRAKSTS

300to marku austenīti ir visplašāk izmantotais nerūsējošā tērauda veids pasaulē. Tiem piemīt augsta pretkorozijas noturība, kā arī, tie ir skābju un karstumizturīgi. Galvenokārt nemagnētiski, bet iespējama arī neliela magnetizācijas pakāpe. Tos izmanto pārtikas, ķīmskās, sadzīves preču rūpniecībās, kuģniecībā, saldēšanas iekārtās, slimnīcu iekārtu un ķirurģisko instrumentu, kā arī sanitāro iekārtu ražošanā.

400to marku ferīti ir karstumizturīgi, bet tiem piemīt zema pretkorozijas noturība. Tos galvenokārt izmanto autoindustrijā, piemēram, izpūtēju ražošanā. Savukārt, ferītiem pievienojot oglekli, tie pārtop par martensītiem, tādējādi iegūstot augstu materiāla cietības pakāpi. Tiem piemīt iespaidīgas mehāniskās īpašības. Tos izmanto augstas kvalitātes virtuves nažu, ķirurģisko instrumentu, ieroču izgatavošanā.